Aktualności

Aktualności

Więcej sportowej jakości w Dekadzie Żyrardów!

04 X 2019

Więcej sportowej jakości w Dekadzie Żyrardów!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 4 października mogą Państwo korzystać z nowej, większej odsłony salonu Martes Sport w Dekadzie.

Oferta Martes Sport skierowana jest do osób przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Dzięki powiększeniu salonu klienci Dekady Żyrardów zyskali nie tylko obszerniejszą ofertę odzieży, obuwia i akcesoriów takich brandów jak Arena, Colmar, Elbrus, Brugi, Hi-Tec, Iguana, Magnum czy Nike, ale także bardziej funkcjonalną przestrzeń utrzymaną w charakterystycznym dla marki sportowym klimacie. Przejrzysta, tematyczna ekspozycja asortymentu pozwala teraz dużo łatwiej zlokalizować poszukiwane artykuły i usprawnia zakupy.

- Wspólnie z najemcami staramy się dostosowywać do bieżących potrzeb konsumentów, a ci coraz chętniej sięgają po odzież i obuwie sportowe. W tym gronie są zarówno osoby aktywne fizycznie, jak i takie, które cenią sobie po prostu wygodę i funkcjonalność tego typu odzieży w codziennym życiu. Powiększenie salonu Martes Sport jest dużym udogodnieniem dla wszystkich tych klientów, dzięki czemu teraz jeszcze sprawniej będą mogli poruszać się po świetnie zorganizowanych działach w poszukiwaniu swoich ulubionych produktów i marek – mówi Michał Belta, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada w Żyrardowie.

Do zobaczenia w Martes Sport!


Nie przegap także